NA SWOJĄ OPINIĘ PRACUJEMY JUŻ OD 1997 r.

Szkoła Quest działa w Puławach od 1997 roku. Dzięki nieustannym staraniom od początku naszej działalności zapracowaliśmy na opinię solidnej, przyjaznej i dobrze zorganizowanej szkoły o wysokim poziomie nauczania.

ZAPYTAJ ZNAJOMYCH

Ogromnym sukcesem Quest jest fakt, że większość nowych osób trafia tu dzięki rekomendacji obecnych słuchaczy. Wiele osób kontynuuje naukę języka w Queście przez co najmniej kilka lat podkreślając, że lubią przychodzić na zajęcia, wysoko cenią pracę lektora oraz mają zaufanie do Szkoły. Odbieramy to jako cenny komplement, pamiętając o tym, że przyswajanie języka obcego jest procesem długotrwałym, wymagającym od uczącego się silnej woli, systematyczności i wytrwałości. Tak duże zaangażowanie wielu uczących się u nas osób zdaje się być również potwierdzeniem, że udaje nam się osiągać cel jaki sobie stale wyznaczamy- sprawić, żeby nauka języka była efektywna i dynamiczna a jednocześnie przyjemna, atrakcyjna, interesująca. I by wydawała się łatwiejsza niż się powszechnie sądzi.

Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie się zapisać- najlepiej zapytaj znajomych, którzy uczyli/ uczą się w Queście lub innych szkołach językowych. W końcu dobra szkoła to taka, która pomaga osiągać cele, spełniać ambicje  i w której są zadowoleni uczniowie.

ANKIETY – CO MÓWIĄ W QUEŚCIE O QUEŚCIE?

Co roku przeprowadzana jest ankieta, w której słuchacze mogą wyrazić swoje opinie o Szkole. Wynika z niej, że szczególnie cenione w Queście są profesjonalizm, doświadczenie oraz kreatywność nauczycieli, ich zaangażowanie i wsparcie; atrakcyjność i urozmaicenie zajęć oraz poczucie osiągania znacznych postępów. Oto niektóre komentarze słuchaczy Quest:

„nauczyciel jest b. sympatyczny, potrafi słuchać, udziela pomocy, tłumaczy zrozumiale”

„b. dobry kontakt z kursantami, duża cierpliwość”

„nikt się nie nudzi”

„Lektor motywuje mnie do pracy- częste sprawdzanie wiadomości”

„dzięki lektorowi atmosfera jest swobodna- nie wstydzę się się wyrażać swojego zdania”

„Dużo dodatkowych materiałów, lektor zawsze przygotowany i zaangażowany”

„ciągła mobilizacja do myślenia”

„Skuteczność nauczania gwarantowana!”

„Na wesoło, profesjonalnie i kreatywnie”

„Dokładne i jasne tłumaczenie, zawsze powtarzamy po kilka razy, ogromne zaangażowanie nauczyciela”

„Zawsze mogliśmy otrzymać odpowiedź na każde pytanie, problemy są zawsze omawiane, nauczyciel pomaga gdy pojawiają się jakieś wątpliwości”